Všetko, čo si viete predstaviť, je skutočné.

Všetko, čo si viete predstaviť, je skutočné.

Všetko, čo si viete predstaviť, je skutočné.

atelier_galeria
domof

DOMOF creativity je nový koncept, jedinečný projekt, ktorý na Slovensku nemá ekvivalent. Inšpiratívny, umelecky a technicky vybavený ateliérový priestor pre umelcov, remeselníkov, kreatívcov, učiteľov umení a remesiel.

Komplex rôznorodých priestorov vybavených pre samostatné tvorenie, workshopy, stretnutia, exhibície aj veľké umelecké a spoločenské predstavenia a podujatia.

Priestor pre DOMOFÁKOV aj pre všetkých návštevníkov, ktorí milujú kreatívne vyjadrenie v rôznych formách. Miesto, kde radi prídete tvoriť, vyrábať, učiť sa, stretnúť spriaznené duše alebo sa zabaviť sami, s priateľmi, rodinou či klientami.

V DOMOFE nič tvorivé, umelecké a remeselné nie je nemožné.

Projekt Domof Creativity vznikol vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Viac sa dočítate na stránke ITMS pod kódom 302031G346.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

NAPÍŠTE NÁM

Najlepšie urobíte, keď nás prídete navštíviť alebo nám zavoláte. Ak to nejde, použite tento formulár. Zodpovieme vaše otázky, pripravíme ponuku na vašu akciu alebo nájdeme spôsob ako zrealizovať váš kreatívny nápad, ak je v súlade s poslaním DOMOFákov.

Tento údaj je povinný Správa
Tento údaj je povinný Meno
Tento údaj je povinný Email
Tento údaj je povinný